Санклін ТМ "Choice" Нормалізація функцій сечовидільної системи
170 ₴
- Готово до відправки
- Код: CU1088
- +380 (97) 706-89-12
- Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну та бактерицидну дію
- Має сприятливий вплив на роботу нирок і сечовидільних шляхів
- Перешкоджає утворенню каменів і сприяє їх розчиненню та виведенню з органів сечовидільної системи
- Перешкоджає затримці та накопиченню рідини в організмі
30 капсул
Сечовидільна система регулює кількість і склад рідини в організмі та виводить відпрацьовані продукти (шлаки) і надлишкову рідину. Перенесені інфекційні захворювання сечостатевої системи, як-от: пієлонефрит, цистит, уретрит та ін.; неправильне харчування; затримка відтоку сечі, можуть призвести до сечокам'яної хвороби.
Комплекс «Санклин», на відміну від сечогінних засобів, які виводять рідину з організму завдяки впливу на нирки, зменшуючи їхню здатність до утримання мінералів, навпаки, відновлюють природний баланс між калієм і натрієм, звільняючи організм від надлишків рідини. Також комплекс «Санклин» сприяє розчиненню невеликих каменів і сечових солей.
Під час оздоровлення будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період в організм робили необхідну кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він і далі працюватиме стабільно.
Роль поживного комплексу, у цьому разі, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці та кукурудзи).
Прозери, у збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму амінокислоти; вітаміни A, C, E, групи B, PP, H, D; макро-, мікроелементи K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін.; рослинні ферменти; фітогормони; поліенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).
Усі рослини й амінокислота таурин, що входять до складу комплексу «Санклин», мають багатостороння терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «Санклин» вони входять завдяки таким властивостям:
Листя мучниці звичайного (укр. листя мучниці звичайної) — очищають сечовидільні шляхи від бактеріальної флори. Мають протимікробну, протибактеріальну та протизапальну дію. Показаний у разі циститів, уретритів, сечокам'яної хвороби, нетримання сечі.
Плодоножки вишни — мають сечогінну дію. Ефективні під час лікування та профілактики сечокам'яної хвороби, як кровоспинний засіб у разі менструальних кровотеч.
Трава та плоди ярутки польової (укр. трава та плоди талабана польового) – мають сечогінну, протимікробну та протизапальну дію. Ефективні у разі запалень яєчників і раку матки, у разі венергійних захворювань, стимулюють статеві функції в чоловіків, нормалізують менструальний цикл.
Трава пастушів сумки (укр. трава грициків звичайних) — має виражену кровоспинну дію під час ниркових, легеневих, шлунково-кишкових і маткових кровотеч, показана під час захворювань нирок і сечового міхура, під час каменів у нирках.
Трава гірця пташиного (укр. трава споришу звичайного) — підвищує діуріз, виводить із сечій надлишок іонів натрію та хлору, унаслідок чого збільшується фільтрація в ниркових клубочках і зменшується зворотна резорбція в ниркових канальцях. Перешкоджає утворенню каменів у нирках, ефективна у разі хронічних захворювань сечовивідних шляхів, має антитоксичну дію.
нирковий чай (укр. ортосифон) — має протизапальну та сечогінну дію. Сприяє виведенню із сечею хлоридів, сечовини та сечової кислоти. Ефективний у разі запалень жовчного та сечового міхура, у разі каменів у нирках і жовчному міхурі, у разі гострих та хронічних захворювань нирок.
Трава хвоща полевого (укр. трава хвощу польового) — має діуретичну, протизапальну та протимікробну дію, перешкоджає утворенню каменів у нирках.
Суцвіття ромашки лікарської (укр. квітки ромашки лікарської) — має протизапальну, антисептичну спазмолітичну, седативну та знебарвлювальну дію. Ефективно в разі порушення менструального циклу, хворобливих менструацій і захворювань жіночих статевих органів, у разі хронічних захворювань сечовивідних шляхів.
Листя брусниці (укр. листя брусниці) — мають сечогінну жовчогінну, антисептичну та зв'язувальну властивості, ефективні під час лікування та профілактики сечокам'яної хвороби, гострих і хронічних запальних процесів сечостатевої системи, нічного нетримання сечі.
Трава кропиви дводомної (укр. трава кропиви дводоменя) — має сечогінну, протизапальну та загальнозміцнювальну дію, показана у разі сечокам'яної хвороби, асциту, набряків.
Насіння льону звичайного (укр. насіння льону звичайного) — має протизапальні властивості, ефективні проти сечокам'яної хвороби, у разі захворювання нирок і сечового міхура.
Корень одуванчика (укр. корінь кульбаби) — має сечогінну та спазмолітичну дію, показаний у разі сечокам'яної та жовчокам'яної хвороб, хронічних закрепів.
Трава подорожника (укр. трава подорожника) має протизапальні властивості, ефективну під час запалення сечового міхура та нетримання сечі.
Таурин (амінокислота) — відновлює баланс між калієм і натрієм, перешкоджаючи, у такий спосіб, затримці та накопиченню рідини в тканинах і сприяючи її своєчасному виведенню з організму. Ефективна проти бактерій, вірусів і дріжджоподібних грибів.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Choice |
Країна виробник | Україна |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
- Ціна: 170 ₴